Спеціальність “Право”
Про спеціальність
Юридична клініка
Наука
Вступнику
Здобувачу
Спеціальність "Право" факультету історії і права
ХНПУ імені Г.С. Сковороди
Пошук
Вступнику
Здобувачу
Наука
Про спеціальність
Категорії
Вступнику
(5)
Здобувачу
(14)
Наука
(121)
Про спеціальність
(35)
Архіви
Листопад 2022
Серпень 2022
Червень 2022
Березень 2022
Листопад 2021
Жовтень 2021
Вересень 2021
Квітень 2021
Березень 2021
Лютий 2021
Січень 2021
Жовтень 2020
Липень 2020
Червень 2020
Березень 2020
Січень 2020
Листопад 2019
Жовтень 2019
Вересень 2019
Червень 2019
Лютий 2019
Січень 2019
Грудень 2018
Лютий 2018
Червень 2017
Лютий 2017
Грудень 2016
Грудень 2015
Закладки
Реклама
«
Наукові керівники за напрямами досліджень
Історія і динаміка розвитку
»
Випускники
Липень 14th, 2020 | Author:
admin
Трудове право та право соціального забезпечення
Чернадчук Віктор Дмитрович
Божко Володимир Миколайович
Пересунько Віталій Сергійович
Яковлєв Всеволод Валентинович
Пурей Микола Миколайович
Прудивус Олег Васильович
Солодовник Людмила Валеріївна
Гоц Ольга Василівна
Лисяк Олександр Іванович
Яремчук Олена Валеріївна
Пономаренко Оксана Михайлівна
Коваленко Олена Олександрівна
Шабанов Роман Іванович
Ждан Микола Дмитрович
Головань Тетяна Георгіївна
Гуцу Світлана Федорівна
Дергачов Віктор Сергійович
Селезень Світлана Володимирівна
Колєснік Тетяна Володимирівна
Богославець Сергій Володимирович
Гордеюк Алла Олександрівна
Протопопова Яна Сергіївна
Єрофєєнко Лариса Василівна
Чумак Олександр Олексійович
Красько Яна Володимирівна
Лук’янчиков Олег Миколайович
Прогонюк Людмила Юріївна
Москаленко Олена Вячеславівна
Прийменко Олександр Сергійович
Іщенко Наталія Ігорівна
Саєнко Юлія Олександрівна
Полянський Антон Олександрович
Тихонович Лариса Анатоліївна
Біліченко Іван Сергійович
Даньшина Катерина Євгенівна
Метіль Анастасія Сергіївна
Спіцина Ганна Олександрівна
Танасевич Олена Віталіївна
Даниліна Юлія Сергіївна
Головачова Аліна Олександрівна
Бойко Анастасія Костянтинівна
Попова-Коряк Каріна Олексіївна
Вайленко Ганна Олександрівна
Ткаченко Юлія Олегівна
Дарсанія Леван Валер'янович
Гагун Андрій Аналолійович
Потабенко Лариса Вікторівна
Іванова Наталя Вікторівна
Китайгородська Вікторія Володимирівна
Кримінальне право
Арманов Микола Григорович
Корабель Марія Георгіївна
Павленко Тетяна Анатоліївна
Плотнікова Аліна Володимирівна
Шевченко Данило Андрійович
Шинкарьов Юрій Вікторович
Хроленок Олексій Юрійович
Ворона Володимир Сергійович
Попій Артем Сергійович
Попій Дмитро Сергійович
Мозгова Вікторія Анатоліївна
Саленков Іван Володимирович
Ященко Андрій Миколайович
Єна Ігор Олександрович
Адміністративне право
Магаррамлі Етібар
Comments are closed.