postheadericon Ждан Микола Дмитрович

zhdanЖдан Микола Дмитрович, кандидат юридичних наук, доцент

Наукові інтереси: проблеми правового регулювання реалізації права на працю в умовах євроінтеграції; проблеми правового регулювання відсторонення працівника від роботи; проблеми правового регулювання соціального діалогу; проблеми пенсійного забезпечення наукових (науково-педагогічних) працівників;питання господарсько-правових засобів державного регулювання економіки в Україні; проблеми співвідношення норм матеріального та процесуального права досудового врегулювання господарських спорів; питання щодо набуття права на заняття адвокатською та нотаріальною діяльністю; проблеми процесуального положення захисника у кримінальному провадженні.

GoogleАкадемія
Orcid
Відповідність / Підтвердження

Підвищення кваліфікації: з 27.01.2021 до 29.01.2021 р. у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків), ХVІII Міжнародна школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті» (15 годин – 0,5 ЕСТS).

Міжнародне стажування: з 17.04.2018 р. до 24.04.2018 р. у Балтійській Міжнародній академії (м. Рига, Латвія), RIGA LEGAL UPGRADE 2018; (24 години, 18 – аудиторних годин, 6 – самостійна робота). Сертифікат №40 від 21.03.2018 р.

Наукове керівництво

Сайченко Яна Василівна

Козир Валентин Олександрович

Лиманський Павло Павлович

Навчальні курси за ОП бакалавра «Господарське право»
Навчальні курси за ОП магістра: «Правові основи діяльності адвокатури».

Комментарии запрещены.