postheadericon Заходи (стейкхолдери)

20/09/2021. Відбулась зустріч стейкхолдера освітньо-наукової програми «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти у ХНПУ імені Г.С. Сковороди за спеціальністю 081 «Право» кандидата юридичних наук, Голови Вищого антикорупційного суду Олени Танасевич із гарантом, здобувачами та викладачами освітньо-наукової програми «Право».

steiktanaszustr

10/02/2021. Відбулось дистанційне засідання семінару науково-педагогічних працівників та стейкхолдерів щодо аналізу реалізації та розвитку освітньо-наукової програми «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти у ХНПУ імені Г.С. Сковороди за спеціальністю 081 «Право»

03/06/2020. Відбулось дистанційне засідання семінару науково-педагогічних працівників, випускників та роботодавців щодо аналізу реалізації та розвитку освітньо-наукової програми «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти у ХНПУ імені Г.С. Сковороди за спеціальністю 081 «Право»

02/06/2020. Відбулось дистанційне засідання семінару науково-педагогічних працівників та роботодавців щодо аналізу ринку праці та реалізації та розвитку освітньо-наукової програми «Право» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти у ХНПУ імені Г.С. Сковороди за спеціальністю 081 «Право»

Комментарии запрещены.