postheadericon Наукові заходи

Юридичний факультет запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми трудового права та права соціального забезпечення», присвячена 90-річчю член-кореспондента НАПрН України, академіка Міжнародної кадрової акадеії, Заслуженого діяча науки України, д.ю.н., професора Процевського Олександра Івановича.
Конференція відбудеться 5 квітня 2019 року у м. Харкові на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, за адресою: м. Харків, вул. Алчевських (Артема), 29.

Завантажити інформаційний лист

02.02.2017 чергове засідання наукового гуртка з трудового права було присвячено обговоренню змін у трудовому законодавстві України у сфері оплати праці.16406953_271000519986795_4606831062963598091_n24.11.2016 відбулося чергове засідання наукового гуртка з трудового права. Із доповідями виступили студент 34 гр. Ю. Кривалов та студент 35 гр. Б.Сабельник. Доповіді, як і завжди, до речі, викликали неабиякий інтерес у аудиторії, що логічно призвело до жвавої дискусії щодо проблем правового регулювання питань випробування при прийнятті на роботу та скорочення робочого часу, зокрема у майбутньому Трудовому кодексі України.

29.09.2016 прошел правовой форум «Задачи права в современном обществе». Обсудили вопросы юридической практики, верховенства права, злоупотребления правом, проблемы назначения жилищных субсидий, социально-политическую ситуацию в Украине и мире. Огромная благодарность всем присутствующим и участвующим в дискуссиях Андрею Александровичу Полякову, Владимиру Ивановичу Горбаню, Жене Буцю, Денису Сигаю, Ивану Симоненко, Саше Рослякову, Кате Ерещенко, Глебу Шугаеву, Эльдару Багирову, Никите Могиленцу, Богдану Сабельнику.

13.09.2016 состоялось заседание кружка по трудовому праву. Тема обсуждения: статья Александра Ивановича Процевского «Функції трудового права в сучасних умовах господарювання».

aw4jXh90qE030.10.2015 на юридичному факультеті ХНПУ ім. Г.С. Сковороди відбувся 3-й круглий стіл на тему «Задачі прав в сучасному суспільстві». На засіданні круглого столу були вислухані доповіді Богдана Сабельника (25 гр.) на тему  «Проблема захисту прав ембріону згідно вітчизняного законодавства та міжнародної практики», Євгена Буця (37 гр.) на тему «Правове тлумачення категорії «умисел» у кримінальному праві України», Сніжани Ганачик (47 гр.) на тему «Антрополого-правова сутність категорії «сильне душевне хвилювання». На засідання круглого столу був запрошений та приймав активну участь в обговоренні доповідей к.ю.н., доц. Харківської державної академії культури О.С. Прийменко. У дискусії з природу означених доповідей також приймали участь студенти та викладачі юридичного факультету О.М. Лук’янчиков, Ю.В. Шинкарьов, Д.О. Новіков, Е. Багіров, О. Манзура, С. Кисельов та ін. У ході проведеного обговорення доповідей були зроблені висновки із природу стану та перспектив розвитку вітчизняного законодавства.

25.09.2015 на юридичному факультеті ХНПУ ім. Г.С. Сковороди відбувся 2-й круглий стіл на тему «Задачі прав в сучасному суспільстві». На засіданні круглого столу були вислухані доповіді Богдана Сабельника (25 гр.) на тему  «Проблема демократизації сучасного виборчого процесу в Україні», Умітджана Овезова (47 гр.) на тему «Питання попередження зґвалтування як найтяжчого злочину, який посягає на статеву свободу особи», Гасюк Карини (44 гр.) на тему «Питання удосконалення правового регулювання податкового законодавства з метою стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва». У дискусії з природу означених доповідей приймали участь студенти та викладачі юридичного факультету О.М. Лук’янчиков, В.О. Микитюк, Д.О. Новіков, К. Єрещенко, Є. Буць, О. Олійник, А. Шнайдер, В. Ландін, А. Какаджанов та ін. У ході проведеного обговорення доповідей були зроблені висновки із природу стану та перспектив розвитку вітчизняного законодавства.

Комментарии запрещены.